Медицинский центр Мавекс Медицина

Направления

Статьи

Интересные новости

Все интересные новости

О нас пишут

 

П'ЯТЬ РОКІВ НА ВАРТІ ЗДОРОВ'Я

Минуло п'ять років відтоді, як у Чернівцях у приміщенні міської поліклініки на вулиці Шкільній відкрився сучасний медичний центр "Мавекс-медицина". Тоді новий мамографічний апарат "Беннет" з проявочною машиною "Кодак", встановлений тут, був чи не найкращим у Західній Україні за своїми діагностичними якостями. Послугами центру вже скористалися кілька тисяч буковинців та жителів інших областей України.
Напередодні першого скромного ювілею колективу наш кореспондент зустрівся із заступником директора "Мавекс-медицини" Володимиром Торічком.

- Час спливає швидко. А, здається, ще зовсім недавно з ініціативи міського голови Миколи Трохимовича Федорука фірма "Мавекс-Буковина" придбала цей дороговартісний мамограф. Його ціна разом із монтажем становила 120 тисяч умовних одиниць. Він дає змогу на ранніх стадіях виявити онкозахворювання молочної залози, котре, на жаль, дуже прогресує у останні роками. Загальновідомо: чим раніше виявити цю страшну недугу, тим ефективніше її можна вилікувати. Мамографічні обстеження були одними з основних напрямів роботи центру, але згодом комплекс діагностичних послуг відчутно розширився, і сьогодні ми можемо похвалитися серйозними досягненнями й в інших галузях медицини.
- Чим відрізняється заклад від інших медичних установ?
- Передусім набором різноманітних і унікальних послуг. Ось основні з них: діагностика онкозахворювань, яка здійснюється на підставі аналізів крові, діагностика і лікування хвороб, що передаються статевим шляхом, у чоловіків і жінок - за допомогою люмінісцентної мікроскопії та імуноферментного аналізу, лікування розладу сечостатевої сфери у чоловіків із застосуванням сучасних методів (лазеротерапія), діагностика і лікування гінекологічних і проктологічних захворювань. Крім того, пропонуємо лікувальний, антицелюлітний та загальноукріплюючий масаж.
- А чи доступні послуги вашого центру для пересічних громадян?
- На власному здоров'ї ніколи не варто економити. Краще один раз зробити у нас сучасне і кваліфіковане обстеження, ніж ходити від лікаря до лікаря по державних установах, так і не виявивши правильний діагноз. У нас обстежуються не тільки мешканці Буковини, а й сусідніх областей - Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської. Більше того, серед наших пацієнтів є й громадяни Румунії, Польщі, Ізраїлю, іноземні студенти, колишні наші співвітчизники. Вони не випадково обрали саме нашу медичну установу. Бо, на мою думку, ціни у нас цілком прийнятні. Розроблено прейскурант на всі види послуг, і пацієнти самі визначаються, що їм, як кажуть, по кишені. Значні пільги надаються хворим, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи та онкохворим.
Крім того, ми укладаємо угоди з керівниками підприємств на обстеження їхнього персоналу. У такий спосіб про свій стан здоров'я вже довідалися співробітники ЗАТ "Чернівецький машинобудівний завод", ВАТ "Чернівціобленерго" та інші.
- Запорукою успіху в будь-якій справі є вдало підібраний колектив. Судячи з показників, він у вас надійний.
- Колективом я задоволений. Кожен з його членів - особистість і професіонал високого рівня.
Директором медичного центру з першого дня заснування працює Віктор Петрович Гончарук, чудовий організатор, кваліфікований лікар, уважна і співчутлива людина. Головного лікаря, завідуючого обласним мамологічним центром добре знають і в Чернівцях, і далеко за межами області як спеціаліста високого класу. Працюють в центрі й уролог - професор Валерій Іванович Зайцев, і обласний бактеріолог Людмила Ярославівна Селезньова, і цитолог Людмила Андріївна Мельниченко. Нещодавно ми закупили сучасну фінську апаратуру, завдяки якій можна визначити наявність інфекцій та діагностику раку простати і молочної залози на ранніх стадіях. Лабораторію очолює висококвалі-фікований фахівець Олена Анатоліївна Матеїнова. Нині в центрі працюють 28 чоловік, з них 11 - лікарі, решта - середній і молодший медичний персонал.
- Враховуючи велику кількість відвідувачів і розширення сфери медичних послуг, вам вже, мабуть, не вистачає площ? Адже починався центр із кількох кабінетів.
- За останній час ми значно розширились. Тепер маємо нові кабінети ще й на другому поверсі поліклініки, здійснили там належний ремонт, встановили сучасну апаратуру. Хотів би відзначити постійне сприяння і допомогу з боку міської влади, зокрема міського голови Миколи Трохимовича Федорука, начальника управління охорони здоров'я міста Віктора Йосиповича Проца, нинішнього головного лікаря поліклініки №1 Володимира Миколайовича Багрія. Було би важко і без постійної опіки з боку генерального директора компанії "Мавекс" у Чернівцях Сергія Борисовича Хлябича.
- Отже, перші п'ять років діяльності медичного центру "Мавекс-медицина" в Чернівцях є втішними - ви завоювали прихильність і довіру буковинців. А це дуже важливо.
 - Так. Ми задоволені результатами роботи центру. Вдалося допомогти багатьом людям, комусь повернули здоров'я, іншим полегшили перебіг хвороб, декому додали впевненості в своїх силах в боротьбі з недугами. До речі, обстеження і лікування в нашому центрі абсолютно конфіденційні, порядність та чуйне

ставлення до кожного - головний критерій роботи персоналу.
В найближчих планах - налагодити прийом з участю
проктолога, ендокринолога, розширити лабораторну діагностику тощо. Отже, через деякий час зможемо поговорити про нові досягнення центру. Щоправда, було би краще, якби люди менше хворіли і до лікарів не зверталися.

Ірина ГРУШЕВСЬКА