Медицинский центр Мавекс Медицина

Напрямки

Статті

Цікаві новини

Всі цікаві новини

КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА

 ТВІЙ ГИНЕКОЛОГ

«Вчора була у свого гінеколога ...». Фраза, яка змушує зітхати багатьох жінок. Свій лікар - це набагато більше, ніж свій перукар. Тим більше - в такій важливій сфері. Саме твій гінеколог знає її досконало, тому що «веде» тебе з року в рік. З ним ти обговорюєш інтимні проблеми і по праву розраховуєш на авторитетниу пораду та кваліфіковану допомогу в надзвичайних обставинах. Він, без перебільшення, ангел-охоронець добрих подружніх відносин.

Періодичне відвідування гінеколога є невід'ємною частиною життя будь-якої жінки, що досягла репродуктивного віку. Перш за все, йти до гінеколога потрібно вчасно.

Не бійтеся вівідування гінеколога, не відкладайте свій візит, дотримуйтесь отриманих рекомендацій, і Ви можете бути впевнені, що в цій одній з найбільш важливих сфер Вашого здоров'я все буде в порядку.

Головна умова успішного лікування - повна довіра між пацієнтом та лікарем.

МЦ. МАВЕКС МЕДИЦИНА працює для людей і забезпечує максимально зручний для пацієнтів графік роботи, відсутність черг, персональний підхід до кожного відвідувача.

Запрошуємо Вас в наш МЦ. МАВЕКС МЕДИЦИНА. Тут ведуть прийом кваліфіковані лікарі гінекологи і урологи, які мають багаторічний досвід роботи, регулярно підвищують свою кваліфікацію.

У нас Ви зможете отримати професійну консультацію гінеколога і уролога, пройти УЗД діагностику, здати аналізи на інфекції що передаються статевим шляхом.

Консультації фахівців проводяться за попереднім записом, у зручний для вас час.

Основний принцип нашої роботи - доброзичливі і довірчі відносини між пацієнтом і співробітниками, відсутність черг, спокійна атмосфера, індивідуальний підхід до кожного відвідувача.

Для запису на прийом в медичний центр «Мавекс- Медицина» Вам достатньо зателефонувати і досвідчений адміністратор відповість на Ваші запитання

м.Чернівці, вул.Шкільна, 6

(0372) 52-08-02

(095) 047-15-16

(096) 017-19-16

 

м Чернівці, вул. Щербанюка, 5

(050) 434-03-21

(0372) 55 84 04