Медицинский центр Мавекс Медицина

Напрямки

Статті

Цікаві новини

Всі цікаві новини

Сьогодні поговоримо про наших чоловіків

 Багато хто знає, що хлопчика робить чоловіком гормон тестостерон. Від його кількості і якості його роботи в житті чоловіка залежить багато чого. І далеко не тільки те, про що прийнято говорити.

 За що відповідає тестостерон в організмі чоловіка?

аналітичний розум

Орієнтування в просторі

Гарне піднесений настрій

Хороша пам'ять

ініціативність

Амбіції, досягнення цілей

Суперництво, витривалість

Здоров'я серцево-судинної системи

Репродуктивна функція і лібідо

Зростання і підтримка м'язової маси

Здоров'я кісткової системи.

Всі знають про вплив тестостерону на чоловічу репродуктивну функцію, але практично ніхто не говорить про те, що зниження цього гормону призведе до зміни поведінки чоловіка, зниження його успішності на роботі, в соціумі, погіршення стану здоров'я в цілому. Чоловік з хорошим рівнем тестостерону рідко буває в депресії, у нього не буде кризи середнього віку, цей чоловік ставить і досягає мети, він піднімається по кар'єрних сходах або відкриває свій успішний бізнес, це чоловік - годувальник і чоловік - покровитель, захисник жінок і дітей, такий чоловік самостверджується в соціумі, в кар'єрі та бізнесі, а не зарахунок своєї жінки. Це хороший приклад того, як нами керують гормони. Це прояв ендокринології в житті, а не в медицині. І не дарма тестостерон -Король чоловічих гормонів, і гормон королів

Тестостерон може перетворити чоловіка в короля, а значне зниження цього гормону опустить його в низи соціальних сходів.

Що може знижувати кількість тестостерону в чоловічому організмі?

Зайва вага і ожиріння. У жирової тканини є фермент - ароматаза, який перетворює тестостерон в естроген (умовно жіночий гормон). Чим більше зайвої ваги, тим більше цього ферменту, тим менше тестостерону і більше естрогену. Ожиріння у чоловіків можна визначити і в домашніх умовах, окружність талії> 94 см вважається критерієм ожиріння у чоловіків.