Медицинский центр Мавекс Медицина

Напрямки

Статті

Цікаві новини

Всі цікаві новини

6 порад кардіолога: як реагувати людям з чутливим серцем на «вередливу» зиму

 Зима нестабільна пора року. Від частих перепадів температури, змін в атмосферному тиску найбільше страждають люди похилого віку, особливо якщо у них слабка серцево-судинна система, болять нирки або діагностована вегетосудинна дистонія.

Коли «вередує» погода, «сердечникам» необхідно дотримуватися деяких запобіжних заходів.

1. Якщо стовпчик термометра опустився нижче -10, то краще за все не виходити на вулицю. Морозні дні рекомендується перечекати вдома.

2. Порадьтеся зі своїм лікуючим лікарем про запобіжні заходи під час різких перепадів температури.

3. Одягайтесь дуже тепло і менше перебувайте на вулиці.Гуляйте максимум півгодини (прогулянки можна чергувати з перебуванням в теплому приміщенні).

4. Ні в якому разі не вживайте алкогольні напої. Крім цього, намагайтесь не пити каву перед тим, як піти  на вулицю.

5. Завжди при собі майте засоби самодопомоги - ті ліки, які вам прописав лікар. Взимку трапляється всяке, а ось добігти до аптеки часу не буде. Медикаменти можуть врятувати вам життя.

6. Згадайте відоме прислів'я, в якій говориться, що розумний лікується за 20 років до хвороби, а дурний за три дні до смерті. Профілактика краще лікування. Так що не запускати свій організм - харчуйтесь правильно, уникайте стресів, не відмовляйтесь від позитивного настрою. Економте бюджет і живіть повноцінним життям!