Медицинский центр Мавекс Медицина

Напрямки

Статті

Цікаві новини

Всі цікаві новини

Статтеві інфекції

                                  

Статтеві захворювання або статтеві інфекції - це захворювання які передаються, як правило, статтевим шляхом, але можливий і парентеральний (зараження через кров) або побутови спосіб, а також від матері до дитини (під час вагітності чи пологів). Варто відмітити, що передача статтевих інфецій  побутовим шляхом – явище дуже рідке.

До захворювань, що передаються статтевим шляхом відносяться: хламідіоз, молочниця (кандидоз), генітальний герпес, уреаплазмоз, мікоплазмоз, цитомегаловірус, вірус папілломи людини (ВПЛ), гострокінцеві кондиломи (генітальні бородавки),трихомоніаз, уретрити та вагініти гонококкові (гонорея) і негонококкові (неспецефічної) природи та багато інших. Кожна із статтевих інфекцій має свій инкубаційний період (від 1-2-х днів до кількох років) і може характеризуватися відсутністтю явних онак чи в'ялою симптоматикою. Статтеві інфекції можуть вражати всі системи організму. Відмінною особливісттю статтевих інфекцій являється відсутність в організмі іммунітету до них. Тому в умовах зверхнього відношення до правил безпеки є можливість багаторазової захворюваності.
Самим єфективним засобом своєчасного виявлення ІПСШ (інфекції передаються статтевим шляхом) являється регулярна діагностика та здача аналізів. Більшість захворювань можуть перебігати в безсимптомній формі, що особливо небезпечно як для самого носія інфекції, так і для його партнера. Якщо говорити про клінічну картину статтевих інфекцій, то можна виділити кіілька основних симптомів, при появі яких необхідно негайно звернутися за лікарською допомогою:

  • Рясні або не типові з статтевих органів (пінисті, творожисті, слизисті, білі).
  • Больові відчуття в області паха та статтевих органів.
  • Часте чи болюче сечовипускання.
  • Підвищенна температура тіла.

Пам'ятайте, що запущенні, хронічно протікаючі ІПСШ – це високий ризик розвитку простатиту та безпліддя, а також небезпека зараження ВИЛ (СНИД) иі гепатитів B та C.

Для жінки статтеві інфекції загрожують развитком хронічних форм єндометрита (запалення матки), циститу (запалення сечового міхура), аднексита (запалення яєчників), сальпінгіта (заплення маткових труб).

Найбільш розповсюдженними наслідками ІПСШ для пацієнтів-чоловіків – це хронічний уретрит (захворювання уретри ), простатит (захворювання передміхурової залози), везикуліт (запалення сім'яних міхурців), єпидидиміт (захворювання придатку яєчка), коллікуліт (запалення сім'яного горбика).


Наша клініка «Мавекс-Медицина» володіє необхідною научно-технічною базою для проведення комплексної діагностики. Кваліфіковані лікарі здійснюють лікування з використанням инноваційних методів. Індивидуальна терапевтична програма розробляється з урахуванням стану здоров'я пацієнта. Постійний контроль за ходом лікування і корегування терапевтичних методів являється задатком эффективного результату.

Зв'язатись с нами ви можете за номером телефона :

 

(095) 047-15-16 ,

(096) 017-19-16,

(050)434-03-21