Медицинский центр Мавекс Медицина

Напрямки

Статті

Цікаві новини

Всі цікаві новини

Дисплазія тазостегнових суглобів у дітей першого року життя-діагностика Чернівці

 У 3 з 1000 новонароджених діагностують дисплазію суглобів - захворювання, пов'язане з порушенням їх функцій вродженого характеру. Найчастіше такого пошкодження піддається найбільші суглоби в організмі людини - тазостегнові, наслідки порушень їх функцій можуть бути вельми серйозними і привести навіть до інвалідизації людини. Тому важливо діагностувати вчасно , і почати лікування до моменту розвитку незворотних процесів.
Підтвердити або спростувати цей малоприємний діагноз можна за допомогою УЗД кульшових суглобів. Дисплазія має таке широке поширення, що УЗД суглобів було включено до складу скринінгового дослідження новонароджених, яке в цілях профілактики робиться малюкові, коли йому виповнюється місяць або півтора.Своєчасно проведене УЗД кульшових суглобів дозволить виявити проблему, почати лікування на ранніх стадіях хвороби - домогтися найкращих результатів з максимальною зручністю для вас і вашого малюка.
 
У нашому центрі Мавекс Медицина в Чернівцях УЗД суглобів у дітей проводиться на новітньому апараті для ультразвукової діагностики , за максимально доступною ціною!
 
Рентген або УЗД суглобів: що обрати?
УЗД - більш щадний і нешкідливий для здоров'я метод дослідження.
Під час УЗД кульшових суглобів малюк може вільно рухатися.
Під час УЗД суглобів лікар має можливість провести функціональні рухові проби (ротації, приведення стегна і так далі), відстежити динаміку змін, виявити запалення і пошкодження м'язів, зв'язок, сухожиль, хрящових структур та суглобової капсули.
 
Деталі за телефонами
(0372) 52 08 02, 58 44 86
(095) 047-15-16
(096) 017-19-16
 
Ми завжди раді бачити Вас в медичному центрі Мавекс Медицина, щоб вирішити будь-які проблеми зі здоров'ям.