Медицинский центр Мавекс Медицина

Напрямки

Статті

Цікаві новини

Всі цікаві новини

АВТОХВОРОБИ - поширені хвороби чоловіків-автомобілістів

 1. Простатит. Одне з найбільш частих захворювань чоловічої статевої сфери. Сидячий спосіб життя є однією з основних і найбільш частих причин виникнення простатиту. Перебуваючи тривалий час в сидячому положенні порушується кровообіг і з'являється застійний процес в області малого тазу, що призводить до простатиту.
2. Геморой. Викликається геморой не тільки порушеним кровообігом в малому тазу. Часті запори є основною причиною геморою . Незбалансоване харчування з недостатнім вмістом клітковини, необхідної для роботи травнєвого тракту, є головною причиною запорів. Тому для профілактики геморою необхідно вживати продукти, що містять клітковину: фрукти та овочі, бобові, горіхи, насіння.
3. Остеохондроз. Причина-сидячий спосіб життя і неправильне положення постави за кермом.
4. Зайва вага у чоловіків. Відсутність фізичного навантаження сприяє відкладенню зайвого жиру. Це веде до порушення обмінних процесів, після чого ситуація з надмірною вагою ще більше погіршується.
5. Чоловіче безпліддя. Сидяче положення сприяє підвищенню температури і перегріву яєчок, що заважає дозріванню сперматозоїдів і виділенню чоловічих гормонів. Погіршує становище водійське крісло з підігрівом, а також тісна чоловіча нижня білизна.
Як уникнути?
Контролювати положення тіла під час перебування за кермом, правильно відрегулювати положення водійського сидіння.Використовувати ортопедичний килимок на сидінні автомобіля.Робити перерви в довгій дорозі, виходити, робити легку зарядку, розганяючи кров.Не зловживати підігрівом сидінь.