Медицинский центр Мавекс Медицина

Напрямки

Статті

Цікаві новини

Всі цікаві новини

Рекомендації батькам. Як зберегти здоров'я школярів

 Так, ми не можемо заховати свою дитину від шкідливих бактерій, але ми можемо навчити уникати по мірі можливості контакту з ними!

І для цього потрібно всього-нічого :

1.Повноцінний 9-ти годинний сон може створити чудеса і зробити імунітет дитини міцним і стійким. Малюки з постійним дефіцитом сну частіше хворіють, гірше розвиваються фізично і розумово, частіше мають несприятливі реакції на щеплення.

2.Здорове харчування. Годуйте дитину повноцінним здоровим сніданком, якщо хочете, щоб він добре вчився, був активним на уроках, більш уважним у виконанні різних завдань. Не потрібно недооцінювати сніданки! Адже вітаміни, засвоєні разом з ними, стимулюють імунітет дитини і значно підвищують його опірність до простудних захворювань.

3.Гігієна. Банальне миття рук, полоскання ротової і носової порожнини допоможуть позбутися від шкідливих бактерій. Але робити це потрібно правильно: щоб ретельно вимити руки, слід намилити їх милом не менше 20-30 секунд. Навчіть свою дитину мити руки з милом після вулиці, перед їжею, після кожного користування туалетом. Забезпечте його вологими антибактеріальними серветками, щоб він міг протерти ними руки в школі при необхідності.

3.Заняття фізкультурою. Всі без винятку розуміють, як важливо займатися спортом, робити зарядку, вести активний спосіб життя і гартувати свій організм, але ж робити це так лінь. Як підсумок — малорухливий спосіб життя поступово стає нормою існування для дітей і дорослих. І навіть якщо дитина в силу своєї активності рухається досить багато, його рухи одноманітні і залучають не всі групи м'язів. У результаті: проблеми зі здоров'ям, стійкі труднощі в навчанні (проблема концентрації уваги і пам'яті, проблема запам'ятовування матеріалу і посидючості на уроках, боязнь відповіді біля дошки тощо). Адже дитині достатньо всього 10 хвилин активно порухатись (зарядка, танці, біг), щоб результат не змусив себе чекати. Зробіть вправи разом з ним, допомагайте йому і схвалюйте – для нього це важливо.

4.Рюкзак. Забитий до відмови підручниками і зошитами портфель змушує страждати в першу чергу хребет школяра. Запам'ятайте, вага ранця має бути не більше 15-20% ваги дитини - якщо школяр важить 30 кг, то його портфель повинен бути не важче 5-6 кг.