Олужнення організму
Олужнення організму-популярний сучасний тренд в здоровому харчуванні, який отримав наукове підтвердження. Чи дійсно це так важливо підтримувати свій кислотно-лужний баланс на необхідному рівні, чи це новий модний міф, який не має під собою підстав?
Виявляється, підтримання рівня рһ крові між 7,35 і 7,45 має найважливіше значення для всього організму і дозволяє йому виконувати важливі функції — наприклад, виводити шлаки і поглинати поживні речовини.
Все почалося в далекому 1931 році, коли німецький вчений Отто Варбург (Otto Warburg) відкрив той факт, що ракові клітини гинуть в лужному середовищі, багатої киснем. На щастя, його праця не загубився в масі інших відкриттів, і він отримав Нобелівську премію.
Якщо кислотність сильно підвищується, то відбувається ряд неприємних ефектів:
ü Знижується активність здорових ферментів;
ü Знижується імунітет (в першу чергу, «насуваються» простудні захворювання);
ü Стають крихкими кістки (кальцій витрачається організмом для защелачивания, якщо взяти нізвідки – «виймаємо» з кісток);
ü Організм починає активно затримувати воду (опухає);
Можливе підвищення кількості ракових клітин.
Як визначити свою «кислотність»:
1.Здати аналіз крові на pH, визначити водневий показник (pH) слини і сечі.
2.Симптоми сильного закислення організму: це сильна напруженість м'язів шийно-комірцевої зони та плечових, темні кола під очима, наліт на язиці, гіркий присмак у роті між прийомами їжі, печія або відрижка, біль у шлунку, нудота, запори, часті запалення (нариви), застуди, набряклість. (визначення pH за симптомами дуже умовне).
У будь-якому випадку необхідно прислухатися до свого тіла, і при появі симптомів ацидозу або алкалозу звертатися до лікаря. |