Скільки разів на рік можна робити УЗД обстеження?
👉 До основних областей організму, які досліджують за допомогою ультразвуку, відносяться:
✔️ серце;
✔️ органи малого тазу (чоловіча і жіноча репродуктивна система);
✔️ гепатобіліарна система (печінка, жовчні протоки і жовчний міхур);
✔️ щитовидна і молочні залози;
✔️ органи черевної порожнини і заочеревинного простору (селезінка, нирки, підшлункова залоза, сечовидільна система, кишечник).
👉 Перевірку органів малого таза у чоловіків роблять для оцінки стану простати (діагностика простатиту, аденоми, новоутворень).
👉 У жінок ця процедура допомагає виявити аномалії в яєчниках і матці, визначити наявність вагітності на ранніх термінах. При дослідженні гепатобіліарної системи, можливо виявити функціональні розлади жовчного міхура та його проток, цироз, гепатити різної етіології, ракові і кістозні новоутворення.
👉 УЗД молочних залоз рекомендовано жінкам від 20 до 40 років для виявлення можливих новоутворень. Для жінок 40-річного віку і старше застосовується мамографія. Щитовидна залоза обстежується при підозрі на ендокринні порушення, з метою визначення розмірів органу, виявлення пухлинних утворень, вузликів і кіст щитовидки.
👉 При дискомфортних відчуттях в нижній частині живота, для діагностики запальних процесів і наявності каменів рекомендовано зробити ультразвук сечостатевої системи.
👉 УЗД нирок проводиться для визначення нирково-кам'яної хвороби, абсцесів і пухлин, розташування органів відносно один одного. Також при гіпертонії, больових симптомах і анормальних лабораторних показниках.
👉 При дослідженні селезінки оцінюються розміри органа, його структуру, наявність абсцессних або кістозних змін. Крім цього, лікар, який робить УЗД, виявляє інфекційні ураження (тиф, сепсис, туберкульоз).
👉 Органи травлення (кишечник і шлунок) обстежують на наявність запальних процесів.
👩👧Частота ультразвукового дослідження вагітних
👉 Застосування ультразвуку в перинатальної (допологової) діагностики безпечно для майбутніх мам, і нешкідливо для дитини. Оскільки метод є неівазівним, при вагітності він використовується протягом всього терміну. УЗД оцінює генетичні аномалії в розвитку дитини, гіпотрофію (недорозвинення), неправильне положення плоду і плаценти, плацентарну недостатність, кількість навколоплідних вод. А також ризик мимовільного переривання вагітності, який особливо великий у першому триместрі.
👉 Питання про те, скільки разів можна робити УЗД в період виношування дитини, вирішує лікар, який веде всю вагітність. Оптимальним вважається триразове виконання процедури. Тимчасові діапазони, через скільки слід проводити ультразвук, складають від 8 до 12 тижнів, за станом здоров'я жінки.
🤶 Нерідко виникає питання, чи можна проходити процедуру в літньому віці? Так можна.
👉 Обстеження показано людям будь-якої вікової категорії. УЗД не можна робити лише в разі пошкодження шкірних покривів в області обстежуваних органів. Грунтуючись на численні медичні дані, всі, хто робили УЗД, відзначають тільки позитивні аспекти дослідження. Негативні відгуки про процедуру відсутні.
‼️В Медичному центрі "МАВЕКС МЕДИЦИНА" ми пропонуємо різні види діагностики всього організму, включаючи стандартне ультразвукове та дуплексне сканування.‼️
⁉️Ми знаходимось за адресою: 👉 м. Чернівці, Медичний центр "МАВЕКС МЕДИЦИНА" .
⁉️ Записатись на обстеження можна за тел:
м. Чернівці, вул. Щербанюка(вул. ім.Чапаєва),5
(050)434-03-21
(0372)55 84 04
м. Чернівці, вул. Шкільна(вул. ім.Боженко) 6
(0372) 52-08-02,
(0372)58-44-86,
(095) 047-15-16,
(096) 017-19-16
👉Наші послуги УЗД:
• УЗД різних судин і серця (у тому числі судин голови і шиї, судин кінцівок) з ефектом Допплера
.
• УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок, наднирників)
.
• УЗД сечового міхура, передміхурової залози
.
• УЗД гінекологічне (трансабдомінальне і трансвагінальне)
.
• УЗД молочних залоз, щитовидної залози
.
• УЗД суглобів
.
• УЗД лімфатичних вузлів
.
• УЗД вагітних …………………………………………………
Запрошуємо Вас в медичний центр МАВЕКС
|