Медицинский центр Мавекс Медицина

Напрямки

Статті

Цікаві новини

Всі цікаві новини

Поганий почерк свідчить про те, що ваш мозок працює швидше, ніж руки

 Психологи вважають, почерк може визначити основні риси людської природи. На каліграфічность почерку впливають такі фактори-це відображення особистості в цілому. У почерку проглядаються наші природні задатки (тип нервової системи, темперамент, психотип), особливості характеру і психологічні проблеми: комплекси, наслідки перебування в тривалому стресі та інше.

Багато знаменитостей пишуть потворні каракулі. Чи означає це, що неохайне написання букв є знаком генія? Експерти не згодні, але ось кілька прикладів геніїв.

 Поганий почерк Наполеона

Почерк французького генерала змінювався десь сім разів, з часом стаючи все більш і більш складним і нерозбірливим. Розшифровка роману, написаного Наполеоном, створила багато труднощів.

каракулі Бетховена

Дев'ята симфонія музичного генія Бетховена була надрукована тільки через два роки після того, як створена. Причина тому - каракулі композитора.

Нотатки Вінстона Черчілля

Почерк Черчилля для багатьох незрозумілий, адже щоб звикнути до  малих каракуль британського політика, потрібно багато часу.

Творіння Карла Маркса

Карл Маркс не ставив проміжків між словами, що робило читання його творів тортурами.

Почерк Альберта Ейнштейна

Геній-фізик відзначився не тільки потворним почерком, а й халатністю. Його замітки були в плямах від відбитків пальців і різних предметів.

Як писав Лев Толстой

Почерк Толстого був зрозумілий тільки його дружині, яка копіювала "Війну і мир" кілька разів.

Почерк лікарів.

Незрозумілий почерк обумовлений тим, що за малий проміжок часу треба зробити досить об'ємні записи. За час опитування лікарю треба не тільки зібрати анамнез і скарги, оцінити все це, але і написати історію хвороби. А це обмежено здібностями лікаря швидко вловлювати суть скарг пацієнта, а також самим пацієнтом, тобто тим, як він йде на контакт і відповідає на питання. Час у лікаря обмежен - за дверима його чекають інші пацієнти. Паралельно, розмовляючи з пацієнтом, йому треба робити записи в історії хвороби. Також лікарі розуміють, що найголовніше в їх зустрічі з пацієнтом - це розмова.